RP73D2A412RBTDF
TE Connectivity / Holsworthy
279-RP73D2A412RBTDF
RP73D2A412RBTDF
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD RP 2A 412R 0.1% 15PPM
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TE Connectivity
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RP73
412 Ohms
0.1 %
15 PPM / C
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.55 mm (0.022 in)
- 55 C
+ 155 C
125 mW (1/8 W)
150 V