RNCU1206DTC412R
SEI Stackpole
708-RNCU1206DTC412R
RNCU1206DTC412R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 412Ohms 1W 50ppm 1206 0.5% Ultra High Power AEC-Q200