RNCF0805BTC412R
SEI Stackpole
708-RNCF0805BTC412R
RNCF0805BTC412R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD RES PREC, 412 ohm, 0805, 0.1%, 50 ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RNCF
412 Ohms
0.1 %
50 PPM / C
0805
2 mm (0.079 in)
0.2 mm (0.008 in)
0.55 mm (0.022 in)
- 55 C
+ 155 C
AEC-Q200
125 mW (1/8 W)